Wiadomość

 

 

 

 

Regulamin z dnia 22 marca 2016

 

Administrator – Ergo Ad Rem Sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie (82-500), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, Wydział VII Gospodarczy Krajowego rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000296773, o kapitale zakładowym w wysokości 50 000 złotych, NIP 5810004251, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Użytkownik – każda osoba korzystająca z portalu naszeprawo.pl

 

§ 1

Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania ze stron internetowego portalu informacyjnego naszeprawo.pl.

 

§ 2

Portal internetowy znajdujący się pod domeną naszeprawo.pl ("Portal") jest platformą informatyczną za pośrednictwem której świadczone są w szczególności usługi informacyjne (udostępnianie informacji poprzez wyświetlanie zamieszczonych materiałów, automatycznie lub na żądanie użytkownika), oraz reklamowe na co użytkownik wyraża zgodę korzystając z Portalu.

 

§ 3

W ramach świadczenia usługi informacyjnej użytkownikom udostępniane są możliwości korzystania z Portalu na warunkach określonych postanowieniami niniejszego Regulaminu.

 

§ 4

Zamieszczenie materiałów na stronach naszeprawo.pl jest równoznaczne z ich publicznym udostępnieniem. 

 

§5

Administrator strony zastrzega sobie prawo do usuwania materiałów w Portalu jak również do usunięcia Portalu w dowolnym czasie i bez podania przyczyny.

 

§ 6

Administrator portalu dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania portalu naszeprawo.pl.

 

§ 7

Postanowienia niniejszego Regulaminu obowiązują wszystkich użytkowników portalu.

 

§ 8

Administrator Portalu zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie.

 

§ 9

Niniejszy regulamin obowiązuje od chwili opublikowania.